הסכם גישור

אחרי הליך גישור שארך קצת יותר מחמישה חודשים, סוף סוף ליאל וגיא (שמות בדויים) חתמו היום על הסכם גירושין אצלנו במשרד. מוכרחות לשתף אתכם שפתחנו בשמחה בקבוק שמפנייה ורודה (כמו ששרה אוהבת ).

הליך הגישור הזה היה לא פשוט –
לא מעט דמעות זלגו בו, גם צחוק היה בו.
היה כעס והמון תחושות קשות וגם הקלה ופורקן.
איפשהו בדרך גיא כמעט שבר את הכלים ופוצץ את הגישור, ובסוף חזר בו.
אחרי שהם חתמו על ההסכם רצינו להתחבק, אבל נוכח המצב הסתפקנו בחיוך רחב וב"כיף מרפק".
להגיע להסכם במסגרת של גישור עדיף לצדדים מניהול הליכים משפטיים.

בהליך גישור אין שופט – הצדדים מחליטים עבור עצמם.
בהליך גישור איננו מקובעים לחוק ולפסיקה, וניתן לחשוב על פתרונות יצירתיים "מחוץ לקופסא", שיתאימו לתא המשפחתי הספציפי שנמצא מולנו.
העלויות הכספיות של הגעה להסכם במסגרת הליך גישור נמוכות בהרבה מעלויות ניהול תיק גירושין, שלא לדבר על המחיר הנפשי שגובים הליכים משפטיים.
לייעוץ והכוונה מוזמנים לפנות אלינו ולהפנות.

אהבתם? שתפו!

עוד באותו נושא

"ואם פרידה אז שיהיה שלום בינינו אם כבר שלום אז שיהיה מי שישמור עלינו". אנחנו לא בטוחות שכשדיקלה כתבה את המילים האלו היא חשבה על זוג בעיצומו של הליך גישור לקראת גירושין, אבל המילים שלה הדהדו אצלנו לכל אורך השבוע שחלף, שבוע של הסכמים, שבוע של זוגות ומשפחות שהצליחו להתגבר על הרבה מאוד מחלוקות והרבה […]

"עד לא מזמן הוא היה החבר הכי טוב שלי. נכון, זוגיות ואהבה כבר אין בינינו, אבל אני פשוט לא יכולה לדמיין אותנו רבים בבית המשפט".  אחד הדברים המוזרים ביותר בהליך פרידה/גירושין, הוא שפתאום החבר הטוב ביותר שלך הופך להיות היריב המשפטי שלך במקרים הטובים, והאויב המר ביותר, במקרים הפחות נעימים. זוג שרוצה לסיים את מערכת […]